تبلیغات
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg - اگر عمر منشور كوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم
 
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg
دو چیز را هرگز فراموش مکن (خدا و مرگ را ) . دو چیز را همیشه فراموش کن ( به کسی خوبی کردی و کسی به تو بدی کرد ) . لقمان حکیم
درباره وبلاگ


با سلام از شما خواهشمندم سخنان رسانه های بیگانه را به هیچ وجه گوش ندهید و باور نکنید زیرا آنان با تدابیر و برنامه ریزیهایی که کرده اند به تدریج مغز شما را شستشو داده و مطیع خود میکنند و افکار شیطانی خود را به شما تحمیل میکنند . بیایید با هوشیاری طوطئه دشمن را خنثی سازیم آیا تا به حال از خودتان نپرسیده اید که چرا آمریکا و اسرائیل اینقدر برای جنگ نرم (رسانه های خارجی و فارسی زبان و اینترنت و ... ) خرج میکنند ؟ آیا دل آنها برای ما میسوزد ؟ نه این همه خرج و مخارج جز برای رسیدن آنان به اهداف شوم و شیطانیشان نیست ....


با زمینه سازی و فراهم کردن هرچه سریع تر ازدواج جوانان : آنان را از گمراهی و گناه نجات دهیم . همه ما مسئول هستیم التماس دعا

مدیر وبلاگ : سعید
مطالب اخیر

دکتر روازاده در جمع دانشجویان حاضر در دوره طرح ولایت:
اگر عمر منشور كوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم/ ماموریت 150 ساله بزازهای یهودی در ایران
یک استاد دانشگاه گفت: 150 سال بزازهای یهودی را فرستادند در كوچه‌های ما كتاب كهنه و كوزه شكسته بخرند؛ آنها اینگونه ما را به یغما بردند حال آنكه ...
به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، دکتر حسین روا زاده روز گذشته در جمع دانشجویان حاضر در هفدهمین دوره طرح ولایت كه از دیروز در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده است، با اشاره به بیماری فشار خون گفت: هنگامی كه انسان دچار فشار خون بالا می‌شود به طور خدادادی خون از بینی خارج می‌شود این مسئله كه با رفتن فشار بالا باید از فرد خون بگیریم آیا در علم بوده است؟
وی دانشگاه را فاقد علم و تفكر دانست و افزود: علم فقط قابل ارتقاست و دارای ارزشی الهی است، صهیونیست‌ها داشته‌های علمی خود را مدتی بعد تكذیب می‌كنند كه علم از نظر آنها قابل تكذیب است و اگر تفكر هم در دانشگاه‌ها باشد كه نیست، ما در دانشگاه‌های كشور اجازه تفكر نداشتیم و اگر داشتیم امام خمینی (ره) در میان این همه دانشگاه بر روی دانشگاه امام صادق تاكید نمی‌كردند.

استاد دانشگاه تفكر می‌كرد بالای سر دانشگاه نمی‌نوشتند سمپوزیوم دندانپزشكی
این كارشناس طب سنتی خاطرنشان كرد: اگر استاد دانشگاه تفكر می‌كرد بالای سر دانشگاه نمی‌نوشتند سمپوزیوم دندانپزشكی، و البته با كمی تحقیق متوجه می‌شویم كه معنی كلمه سمپوزیوم در دایرةالمعارف، محیطی است كه در آن مشروب‌خوری می‌كنند.

دکتر روازاده با اشاره به اینكه چرا اساتید ما در سر كلاس‌های دانشگاه به جای اینكه بگویند 3000 قبل می‌گویند 3000 قبل از میلاد مسیح، یك استاد از خودش بپرسد و تفكر كند كه چرا این امر قبل از بعثت رسول اكرم (ص) نباشد و می‌گویند میلاد مسیح.

وی در ادامه بهترین پل ارتباطی كه امروز مسلمانان به سمت كفر بروند را مسیحیت دانست و تاكید كرد: صهیونیست‌ها در این زمینه موفق عمل كرده‌اند آنها به راحتی مسلمانان را از مسیحیت به كفر می‌برند.

این كارشناس طب سنتی بیان داشت: اگر در دانشگاه‌ها قدرت تفكر وجود داشت، چرا امام (ره) دستور دادند اسم فروشگاه‌های كوروش را در میدان كندی عوض كنند و به جای آن اسم قدس را بگذارنند؛ چرا ما هنگامی كه اسم كوروش را بر می‌داریم سایت‌های غربی و رادیو اسرائیل ما را می‌كوبند؛ اما زمان اهانت پیامبر (ص) آن افراد را تشویق می‌كنند.
وی گفت:‌ در قبل از انقلاب می‌نوشتند سخنان علی (ع) و سخنان كوروش و هنگامی كه نگاه می‌كردیم سخنان كوروش به فرموده های حضرت علی (ع) برتری داشت و آنها می‌خواستند با این كار كم‌كم بگویند علی (ع) را می‌خواهی چه كار؟ ما ایرانی هستیم و كوروش داریم تا از این طریق زیرآب اسلام توسط یك مشت كلیمی زده شود؛ اما غافل از اینكه بسیجی تا ته جریان را در نیاورد، آرام نمی گیرد.
روازاده با اشاره به نام تخت جمشید گفت:‌ چرا جمشید را مطرح نمی‌كنید مگر سال شمسی، جام جم و عید نوروز متعلق به جمشید نیست، بزرگان ما از جمشید حرف زدند؛ اما هیچ‌كدام در مورد كوروش سخنی نیاوردند و حتی ائمه (ع) یك كلام در مورد كوروش سخنی نگفتند.
چرا سعدی و حافظ یك بیت شعر از كوروش ندارند؟
وی خاطر نشان كرد: چرا سعدی و حافظ یك بیت شعر از كوروش ندارند وقتی كه اسلام ظهور كرد؛ مگر هزار سال از كوروش ساختگی نگذشته بود.
روازاده در ادامه خاطرنشان كرد: در حوزه می‌گویند به خدا شك كنید تا به یقین برسید؛ پس چرا نباید به كوروش شك كرد.
این استاد طب سنتی با اشاره به تفسیر ذوالقرنین اظهار داشت: تا كنون تفسیر ذوالقرنین به درستی انجام نشده است، در تحقیقاتی كه جدیدا صورت پذیرفته ذوالقرنین نه پیغمبر است و نه پادشاه، بلكه امام زمان است از نظر حروف ابجد هم مشخصات ذوالقرنین به امام زمان می‌خورد؛ صهیونیست‌ها به دنبال این هستند كه كوروش را جای پیغمبر و علی (ع) بگذارند.
وی با اشاره به كلك رادیو اسرائیل برای جا انداختن یك موضوع برای شنونده، به موضوع آب انداختن روی مقبره كوروش اشاره كرد و گفت: آنها با طرح این مسئله به طور غیرمستقیم می‌خواهند كوروش را در جامعه جا بیندازند و حال ما می‌بینیم كسی كه در خصوص كوروش صحبت كرده، حسن پیرنیا است كه یك فرد فراماسونری بوده، و نصف كتاب تاریخ ایران را نوشته است.
این استاد طب سنتی بیان كرد: نصف دیگر كتاب تاریخ ایران توسط عباس‌ آشتیانی كه وی هم یكی از اعضای فراماسونری بود نوشته شده و آنها می‌گویند ما چیزی از كوروش پیدا نكرده‌ایم. آنچه یافتیم از تاریخ یونان بوده، كه اگر به قبل برگردیم توسط بنی‌اسرائیل نوشته شده است.
اگر عمر منشور كوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم
روازاده با اشاره به منشور اصلی كوروش كه توسط انگلیس‌ها از آن مراقبت می‌شود، بیان داشت:‌ مگر كوروش مال ما نیست، پس چرا منشور آن را به ما نمی‌دهید و اگر این منشور را بررسی كردید و عمر آن بیش از 200 سال بود، من گردنم را با گیوتین می‌زنم.

 

ماموریت 150 ساله بزازهای یهودی در ایران
وی در ادامه با اشاره به بزازهایی كه در قدیم در كوچه‌ها فریاد می‌زدند كتاب كهنه، كوزه شكسته و قرآن كهنه می‌خریم، انتقال فرهنگ یك كشور را سینه‌ به سینه، از طریق عتیقه‌جات و كتب قدیمی قابل انتقال دانست و گفت: 150 سال بزازهای یهودی را فرستادند در كوچه‌های ما كتاب كهنه و كوزه شكسته بخرند. از این طریق عمل‌شان را گرفتند و با از بین بردن كوزه شكسته می‌خواستند كه ما نفهمیم پشت همه جریانات یهودیان‌ هستند، آنها اینگونه ما را به یغما بردند حال آنكه اساتید دانشگاهی ما نگاهی به این جریانات ندارند.

این استاد طب سنتی همچنین به ساخت شیشه یك لیتری كه بتوان در آن آب و مواد غذایی نگه داشت، در ایران اشاره و تصریح كرد: غرب این سیستم تكنولوژی را به ما ندادند. هنگامی كه به تاریخ نگاه می‌كنیم متوجه می‌شویم شیشه لیرزی را خود ما درست می‌كردیم، اما شیشه‌سازان را طی سه مرحله كوچ دادند و باعث شدند بسیاری از آنها فوت و یا دست از كار بكشند كه اخیرا یك نفر را در اصفهان پیدا كردیم و توانستیم علم شیشه‌سازی را از آن بگیریم.
روازاده افزود: مهندس خراسانی هنگامی كه به ژاپن سفر کرد، یک مهندس ژاپنی سراغ این شیشه‌ساز اصفهانی را از وی می‌گیرد و این در حالی بود که این مهندس خراسانی او را نمی شناخت.
وی ادامه داد: اسم خودمان را استاد گذاشته‌ایم اما علم را زیر پا می‌گذاریم و با بیان 7000سال قبل از میلاد در سر كلاس‌های دانشگاه، هجویات مربوط به غرب را خوب یاد گرفتیم و آن را تطبیق نكردیم، این استاد اصفهانی آخرین آبكار كاشی دوران صفوی بود كه آبكاری آن 500 سال می‌ماند، اما ژاپن تا 40 سال بیشتر تجربه ندارد. حال اگر ما برویم و به ژاپنی‌ها بگوییم یك میلیارد می‌دهیم تا تجربه آن استاد را به ما بدهد، این كار را نخواهد كرد.

این استاد طب سنتی خاطرنشان كرد: همه افرادی كه دنیای علم بودند، مرده اند، اما یكی از اساتید ما به دنبال آنها نرفت. یعنی هفت هزار سال پیش، گذشتگان ما هیچ كاری نكردند؟ پس عجب تنبل‌هایی بودند که گذاشتند تا یك مشت انگلیسی بیایند تا مشكل طب و اقتصاد ما را حل كنند!
این كارشناس تغذیه یكی از دلایل خرید قرآن كهنه را استفاده از علم آن دانست و بیان داشت: در قدیم هنگامی كه قرآن را می‌نوشتند و یا چاپ می‌كردند، روال بر این بود كه سه كاغذ كاهی آخرش می‌گذاشتند اگر این قرآن سه قرن در خانه‌ای می‌ماند، تجربیات را در آن می‌نوشتند. اگر كسی این قرآن را پیدا می‌كردو این سه تا كاغذ آن پر باشد، میلیاردها تومان ارزش داشت. چون باید همین مقدار را هزینه می‌كرد تا به یكی از آنها برسد. اینها علم است. آن وقت ما می‌گوییم اینها دهاتی‌اند.
صهیونیست جهانی به ایران به عنوان یك استان نگاه می‌كند
این كارشناس تغذیه با بیان اینكه از نظر یهود ایران یك استان كشور جهانی صهیونیست محسوب می‌شود، بیان كرد: اینها در امور كشور ما به عنوان یك استان دخالت می‌كنند. بدانید آنها دائم برای ما توطئه می‌كنند.
روازاده ادامه داد:‌ صهیونیست‌ها به دنبال افراد نخبه می‌گردند و برای همین در دانشگاه‌ها تز را قرار دادند و برای كسانی كه تا مقطع دیپلم تحصیل می‌كنند، المپیاد می‌گذارند؛ آنها با نخبه‌یابی به دنبال جوانان ما هستند.

وی افزود: كسانی كه تز خوب می‌نویسند اولا یك كپی از این تزها توسط عوامل نامرئی به اسرائیل می‌رود، سپس آن ها شما را شناسایی می‌كنند، اسامی شما را به سفارتخانه‌های مهم می‌دهند و شما را از هر طریقی تشویق به ادامه تحصیل در خارج از كشور می‌كنند و یا حتی نامه به در خانه‌هایتان می‌آورند.

این کارشناس تغذیه افزود: آنگاه 10 نفر را انتخاب می‌كنند كه هفت نفر آن ها بیكار هستند اما سه نفر خوب هستند كه در یك مراسم به اسم قرعه‌كشی آن سه نفر را بیرون می‌كشند؛ حال اگر شما نخواهید از كشور خارج شوید هنگامی كه بخواهید استخدام شوید آنها از طریق عوامل‌شان در بدنه دولت كاری می‌كنند كه شما استخدام نشوید و به شغل مسافركشی روی بیاورید؛ اما اگر فرزند آدم بزرگی بودید هنگامی كه وارد یك سازمان شدید هنگامی كه بخواهی تزت را امتحان كنی صحنه را جوری می‌چینند كه تز شما به شكست بینجامد، آنگاه شكست خورده دیگر به دنبال عامل آن نخواهی رفت.

روازاده مشكل كردن تزها را برای پیدا كردن افراد نخبه دانست و خاطرنشان كرد: آن ها نخبگان را انتخاب و آنگونه كه بخواهند تعلیم و تربیت می‌كنند و فكر آن ها را می‌سازنند تا از این طریق بر دنیا حكومت كنند.


این استاد طب سنتی با اشاره به اشغال آمریكا، استرالیا و كانادا گفت: این تز كثیف یهودیان بود كه افراد بومی را كشتند، زنان، كودكان، مردان، جوانان و نوجوانان را زنده نگذاشتند آن وقت در فیلم‌ها نشان می‌دهند كه اینها بومی این مناطق هستند، این دروغ است و صحت ندارد هرگاه به جایی وارد شدند بومیان را قتل‌عام كردند.

روازاده بیان كرد: عقده خدا از آستین شیعیان برای كباب كردن آن ها بیرون می‌آید و آن ها سعی می‌كنند از ما علیه خودمان استفاده كنند كه حتی دل امام راحل نیز را این زمینه به درد آمده است.

وی با اشاره به افرادی كه از ایران به آمریكا و كانادا و استرالیا سفر می‌كنند، گفت: این افراد با عنوان شهروند كه ساخته یهود است، آنجا توان انقلاب ندارند؛ اما فرزندان آن ها كه در آنجا بزرگ شده‌اند و نمی‌دانند كه ایرانی هستند از طریق اسرائیل به افغانستان برده می‌شوند و افغانی‌ها را می‌كشند آن وقت یهودیان بالا نشسته‌اند و كشته شدن این دو نفر را می‌بینند آن جوان گناهی نكردهد بلكه اینها هستند كه از ما به راحتی استفاده می‌كنند آنها آمده‌اند تا همه دنیا را در اختیار بگیرند.

این کارشناس تغذیه گفت: كسانی كه خود را حزب‌اللهی می‌دانند اما بعد از 30 سال به خارج از كشور می‌روند، از انقلاب هیچی نفهمیده‌اند ما امروز دو قدرت در دنیا داریم یكی قدرت صهیونیست‌ها با بازوان فراماسونری و دیگری جمهوری اسلامی.

وی با اشاره به وجود لژ خانوادگی در برخی از كبابی‌ها گفت: لژ به معنی عضو فراماسونری و لژ خانوادگی هنوز هم به كار می‌رود و دلیل این امر این است كه با آن بسیجی برخورد نكردیم؛ اما بدانید از امسال به بعد شرایط فرق كرده الان زمانی است كه بچه‌های ما در عرصه فرهنگی اقدام می‌كنند.
انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کد خبر : 13910425034
نوع مطلب : شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، مهم و کمیاب، 
برچسب ها : کمیاب،
لینک های مرتبط :
1397/02/26 05:29
It's remarkable to visit this web site and reading the views of all mates about this article,
while I am also eager of getting familiarity.
1396/06/16 09:50
What's up to all, it's actually a nice for me to go to see this web
page, it includes useful Information.
1396/06/13 20:32
I just like the helpful information you supply on your articles.
I will bookmark your blog and take a look at once more here regularly.
I am quite certain I'll be told a lot of new stuff proper
here! Best of luck for the following!
1396/05/6 08:00
I am curious to find out what blog system you have been utilizing?
I'm experiencing some minor security problems with my latest site and I'd like to find
something more secure. Do you have any suggestions?
1396/03/26 22:33
These are truly wonderful ideas in on the topic of blogging.

You have touched some fastidious points here. Any way keep up wrinting.
1396/03/18 20:12
It is really a great and useful piece of info. I'm happy that
you simply shared this useful info with us. Please stay us up
to date like this. Thank you for sharing.
1396/03/3 02:59
What's up Dear, are you in fact visiting this web site daily, if so then you will definitely get pleasant experience.
1396/01/25 05:03
I believe this is among the most important info for
me. And i am satisfied studying your article.
However wanna statement on some normal issues, The web site style is wonderful, the articles is in point of fact great :
D. Excellent activity, cheers
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :