تبلیغات
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg - یهود و آمریکا در ادامه مطلب
 
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg
دو چیز را هرگز فراموش مکن (خدا و مرگ را ) . دو چیز را همیشه فراموش کن ( به کسی خوبی کردی و کسی به تو بدی کرد ) . لقمان حکیم
درباره وبلاگ


با سلام از شما خواهشمندم سخنان رسانه های بیگانه را به هیچ وجه گوش ندهید و باور نکنید زیرا آنان با تدابیر و برنامه ریزیهایی که کرده اند به تدریج مغز شما را شستشو داده و مطیع خود میکنند و افکار شیطانی خود را به شما تحمیل میکنند . بیایید با هوشیاری طوطئه دشمن را خنثی سازیم آیا تا به حال از خودتان نپرسیده اید که چرا آمریکا و اسرائیل اینقدر برای جنگ نرم (رسانه های خارجی و فارسی زبان و اینترنت و ... ) خرج میکنند ؟ آیا دل آنها برای ما میسوزد ؟ نه این همه خرج و مخارج جز برای رسیدن آنان به اهداف شوم و شیطانیشان نیست ....


با زمینه سازی و فراهم کردن هرچه سریع تر ازدواج جوانان : آنان را از گمراهی و گناه نجات دهیم . همه ما مسئول هستیم التماس دعا

مدیر وبلاگ : سعید
مطالب اخیر

هنرى فورد در سال 1920 میلادى و در مقاله‏ى در روزنامه دییربورن ایندیپندنت چنین نوشته بود: «چگونه یهودیان این‏چنین عادى و بدون هرگونه‏مقاومتى به بالاترین جایگاه‏ها دست مى‏یابند؟ چگونه و چه کسانى آنان را به این موقعیت‏ها مى‏رسانند؟ چرا اصولاً آنان در این جایگاه‏ها حضور دارند؟یهودیان در مناصب خود چه مى‏کنند؟


توجه: نویسنده در مقدمه مقاله خود ذکر کرده است که به دلیل ترس از فشارها و تهدیدات احتمالى از ذکر نام خود، خوددارى کرده است.....


 • چکیده:

تلاش اقلیتى کوچک به نام یهود در جهت سلطه بر تمامى منابع و مراکز ایالات متحده آمریکا مدت‏هاست که شروع شده است. این گروه با نفوذ در تمام‏مراکز تصمیم‏گیرى، آموزشى و مالى آمریکا عملاً کنترل این کشور را در دستان خود گرفته است و مى‏رود تا با تخریب زیرساخت‏هاى فرهنگى واقتصادى آمریکا آن را به ورطه نابودى بکشاند. نویسنده این مقاله با پرهیز از افشاى نام خود به علت ترس از این گروه، به تشریح چگونگى این سلطه‏و نقشه‏هاى آنان در جهت براندازى مى‏پردازد. البته باید به این نکته اشاره نمود که در جامعه یهودى نیز افرادى هستند که از این‏گونه اعمال برى و برکنار باشند.

 • دولت جهانى

آیا نابودى «آمریکا» به صورتى اتفاقى روى مى‏دهد؟ و آیا ملت ما کورکورانه، برنامه‏هاى یک گروه کوچک ولى قدرتمند از بانکداران ثروتمند بین‏المللى راکه مى‏خواهند بر ما همانند بردگان ولى با نام «نظم نوین جهانى» و یا یک «دولت جهانى» حکمرانى نمایند، دنبال خواهد نمود؟

پس از سال‏ها مطالعه و بررسى، ما مطمئن شده‏ایم که طرحى بین‏المللى وجود دارد تا یک دولت جهانى ایجاد گردیده و اقتدار و استقلال آمریکاییان ازبین برود. گروه بین‏المللى حامى این نقشه، در وضعیتى کاملاً محرمانه کار خود را به پیش مى‏برد، اما چرا؟ زیرا آنان مى‏دانند که اگر آمریکاییان از خواب‏غفلت بیدار شده و حقیقت را در مورد آنچه بر ملت ما مى‏گذرد، دریابند؛ و اگر آمریکاییان درک نمایند که دشمن واقعى آنان کیست و این دشمن چگونه‏کار خود را انجام مى‏دهد، آن‏گاه این آمریکاییان وطن‏پرست قیام خواهند کرد و همه آنانى را که در پس پرده این برنامه شیطانى هستند، از بین خواهندبرد.

براى قرن‏هاى متمادى، یک دار و دسته کوچک ولى قدرتمند تلاش مى‏کند تا ایالات متحده و سایر ملت‏هاى دنیا را به یک دولت جهانى تبدیل کند. دراین میان، «سازمان ملل» تنها به یک آلت دست در بین این مجموعه از توطئه‏گران بدل گردیده است، آنان به دنبال تحمیل یک سیستم پولى جهانى‏کنترل شده از سوى خودشان بر همه کشورهاى دنیا هستند تا همه مردم برده‏وار در جهت خواسته‏هاى آنان و تحت نام نظم نوین جهانى کار کنند.

آنان از آغاز فعالیت‏هاى خود مى‏دانستند که براى برده کردن ما، باید ما را از مسیحیت دور نمایند. آنان در حوزه ایجاد محدودیت براى «مسیحیت» و«انجیل» که قطب‏نماى اخلاقى کشور ما شناخته مى‏شدند، بسیار موفق بوده‏اند. از سوى دیگر، آنها با ایجاد «دادگاه‏هاى فدرال» و دور نمودن انجیل ومسیحیت از مدارس، نظام اخلاقى و همه سازمان‏ها و مؤسسات ایالات متحده، اهداف خود را به صورتى موفقیت‏آمیز دنبال کرده‏اند. براساس طرح آنان،نظام اخلاقى و خانواده‏هاى ما نیز به اضمحلال کشیده شدند. اما آنان چگونه این کارها را انجام دادند؟ باید به‏خاطر داشت که آنان کنترل تقریباً کاملى برهالیوود، شبکه‏هاى تلویزیونى و تقریباً همه روزنامه‏ها و نشریات و کتاب‏هاى منتشره در جامعه ما داشته‏اند. همچنین آنان به طور مداوم با فیلم‏هاى‏سینمایى مستهجن و هرزه و همچنین شوهاى تلویزیونى سخیف و مبتذل تولیدى رسانه‏هاى تحت سیطره‏شان، به صورتى کاملاً هدف‏دار، ملت ما وافکار ما را با تصاویر مستهجن بمباران مى‏نمایند تا شخصیت اخلاقى ما را بیش از پیش رو به انحطاط ببرند. از سوى دیگر، آنان با استفاده از اتحادیه‏آزادى‏هاى مدنى آمریکا، تلاش مى‏نمایند تا آخرین بقایاى اعتقاد به «خدا» و «مسیحیت» را از اذهان مردم ما بزدایند.

در سال 1913 میلادى، بانکداران بین‏المللى، سیستم بانکى ملى ما را بنیان نهادند که امروزه ما آن را با نام «سیستم منابع فدرال» مى‏شناسیم. با استفاده‏از بانک‏هایى که براى قرن‏هاى متمادى به صورت خصوصى فعالیت مى‏کردند، این سیستم را ایجاد نموده‏اند تا به عنوان وسیله‏اى جهت ربودن منابع‏طلاى کشور ما به‏کار رود و در عوض، ما صاحب اسکناس‏هاى کاغذى‏اى شده‏ایم که روزبه‏روز بى‏ارزش‏تر مى‏شوند.

 • بزرگ‏ترین انحصار مالى

بزرگترین انحصار مالى چارلز لیندبرگ نماینده اسبق کنگره آمریکا در سال 1913 میلادى، با توجه به تصویب «قانون منابع فدرال» در آن سال چنین‏گفته بود: «این قانون، باعث ایجاد بزرگ‏ترین انحصار تک قطبى مالى کره زمین خواهد گشت. پس از امضاى این قانون توسط رییس‏جمهور وقت‏ایالات متحده (ویلسون)، دولت ناپیداى به‏وجود آمده توسط قدرت پول، شکلى قانونى خواهد یافت. این قانون جدید در هر زمان که صاحبان تراست‏بخواهند، به ایجاد تورم دست زده و به صورتى علمى، فعالیت‏هاى خود را توجیه مى‏نمایند. با این قانون، بدترین جرایم قانونى دوران‏ها شکل خواهدگرفت.» اما وودرو ویلسون رئیس‏جمهور وقت آمریکا، با نادیده گرفتن همه هشدارهاى اعلام شده از سوى میهن‏دوستان آمریکایى، این قانون را درسال 1913 میلادى امضا نمود تا کنترل متمرکز پول‏ها و منابع مالى آمریکا در دستان گروهى کوچک از مردانى که این شرکت کوچک را اداره مى‏نمودند،بیافتد. یک دهه بعد، پرزیدنت ویلسون اظهار کرد که «من یک مرد بسیار غمگین هستم. من ناخواسته باعث نابودى کشورم شده‏ام. یک ملت بزرگ‏صنعتى به‏وسیله سیستم مالى و اعتبارى خود اداره مى‏گردد. سیستم کنونى اعتبارى ما، اینک متمرکز گردیده است. لذا رشد ملت ما و همه فعالیت‏هاى مادر دستان چند نفر محصور شده و کشور ما با یکى از بدترین روش‏ها و به صورتى کاملاً کنترل شده و با دولتى تحت سیطره آنان، مدیریت مى‏شود. لذاما دیگر دولتى با عقاید مستقل و آزاد، دولتى با حاکمیت رأى اکثریت و دولتى مردمى در دنیا با نام ایالات متحده نداریم و تنها صاحب کشورى هستیم که‏دولت آن با عقاید و سلطه و فشارهاى گروه کوچکى از مردان سلطه‏گر و با نفوذ اداره مى‏شود.»

بارون روتز چیلد در قرن هجدهم میلادى چنین گفته بود: «کنترل سیستم مالى یک کشور را به من بدهید و دیگر براى من قانون‏گذاران کشور اهمیتى‏نخواهند داشت.» صد سال بعد، پرزیدنت جیمز گرفیلد (که بعدها ترور شد)، نظر بارون روتز چیلد را بدین‏گونه تکرار نمود: «هرکس که بر پول‏هاى یک‏جامعه تسلط داشته باشد، حاکم مطلق بر صنعت و تجارت آن جامعه خواهد بود.»

آنانى هم که کنترل نظم نوین جهانى را در دستان خود دارند، در طول قرن‏هاى متمادى این برنامه را تنظیم و سازمان‏دهى نموده و با زیرکى دریافته‏اند که‏با کنترل سیستم‏هاى مالى، مى‏توان کنترل یک جامعه را در دست گرفت. یکى از اقتصاددانان برنده جایزه نوبل به نام پل ساموئلسون در چهارمین‏ویرایش کتاب خود با عنوان «دانش اقتصاد» چنین نگاشته است: «بانک مرکزى آمریکا یا «سیستم منابع فدرال»، یک مرکز تقلبى ولى قدرتمند درایالات متحده است.»

 • تحمیق مردم

یکى از بخش‏هاى داخلى برنامه‏اى که براى سلطه بر دنیا تدارک دیده شده، تحمیق آمریکاییان طبقه متوسط است. تدارک‏دهندگان طرح نظم نوین‏جهانى، با استفاده از مدارس دولتى ما و ترویج سیاست‏هاى ضدمسیحى و ضدآمریکایى، اهداف پنهانى خویش را دنبال مى‏کنند. این مدارس، اسلحه‏نخست آنان در جنگى است که با هدف تخریب آینده فرزندانمان، ترویج تفکر لیبرال در میان آنان و تعمد در ارائه آموزش‏هاى پایین‏تر از حداستاندارد، تدارک دیده شده است. توانایى آمریکاییان در مطالعه، تفکر و استدلال‏هاى روشن در همه زمان‏ها پایین بوده است. یک دلیل این اتفاق،این حقیقت مى‏باشد که مدارس دولتى ما از آموزش و آواهاى زبان در آموختن روش خواندن به فرزندان ما سرپیچى مى‏نمایند. اما چرا؟ زیرادانشکده‏هاى تعلیم و تربیت با استفاده از منابع «بنیاد راکفلر» تأمین ملى شده و آنان به معلمان آینده، روش آوایى را در آموزش‏هاى مربوط به مهارت‏خواندن، تعلیم نمى‏دهند. به جاى این کار، آنان از روش «نگاه کن - بگو» بهره مى‏برند که امروزه ناکارایى آن به اثبات رسیده است. امروزه مدارس‏دولتى ایالات متحده تمایل بیشترى به آموزش استفاده صحیح از کاندوم، به نسبت آموزش ریاضیات دارند. ولى چرا؟ زیرا آنان که سیستم‏هاى آموزشى‏ما را تحت سیطره دارند، مى‏دانند که باید تلاش در جهت انحطاط اخلاقى و تحمیق، خلع سلاح مردم آمریکا، مسکوت گذاردن قانون اساسى ایالات‏متحده و کنترل مطلق مردم را تسریع نمایند.

اما چه کسانى در فراسوى این حرکت پرقدرت به سوى یک دولت جهانى قرار دارند؟ به صورت کلى باید گفت که این افراد، لیبرال‏هایى مى‏باشند که‏شامل سوسیالیست‏ها، کمونیست‏ها، رهبران اتحادیه‏ها، افراد ملحد، اومانیست‏ها، فمنیست‏ها، همجنس‏بازان، شهوت‏رانان، بروکرات‏ها و فعالان‏زیست‏محیطى‏اى هستند که مخلوقات را بیش از خالق مى‏پرستند. اما به هر حال، رهبران جامعه، ثروتمندان و افراد با نفوذ، همگى جزء کارگزاران‏شکل‏گیرى نظم نوین جهانى‏اى هستند که با همراهى بانکداران و سیاست‏مداران، به‏ویژه بانکداران بین‏المللى یهودى، اهداف خود را پى مى‏گیرند.

 • دیدگاه‏هاى هِنرى فورد

یکى از معروف‏ترین آمریکایى‏هایى که به صورتى مفصل در مورد قدرت بین‏المللى یهودیان مطالبى نگاشته، خودروساز معروف و نامدار آمریکا«هنرى فورد» است. او میلیون‏ها دلار به پژوهشگران پرداخت نمود تا فعالیت‏ها و اهداف پشت پرده این یهودیان فعال در عرصه بین‏الملل را موردتحقیق و بررسى و کاوش قرار دهند. فورد در مقالاتى که در روزنامه «دییربورن ایندیپندنت» در ماه ژوئن سال 1920 میلادى منتشر گردیده، مطالبى‏عنوان نموده که هنوز هم (و حتى در زمان ما) خواندنى و ارزشمندند. کتاب فورد با عنوان «یهودیان بین‏الملل» ممکن است هنوز هم در تعدادى ازکتابخانه‏ها یافت گردد.

هنرى فورد در سال 1920 میلادى و در مقاله‏ى در روزنامه دییربورن ایندیپندنت چنین نوشته بود: «چگونه یهودیان این‏چنین عادى و بدون هرگونه‏مقاومتى به بالاترین جایگاه‏ها دست مى‏یابند؟ چگونه و چه کسانى آنان را به این موقعیت‏ها مى‏رسانند؟ چرا اصولاً آنان در این جایگاه‏ها حضور دارند؟یهودیان در مناصب خود چه مى‏کنند؟ واقعیت حضور آنان در این جایگاه‏ها چه پیامى براى دنیا خواهد داشت؟ اینها سؤالات اساسى در مورد یهودیان‏مى‏باشد. 50 سال قبل، بانکدارى بین‏المللى که همانند فعالیت‏هاى دلالى ارزى دنیا تقریباً به صورت کامل در اختیار یهودیان قرار داشت، در اوج‏شکوفایى خود قرار داشت. این وضعیت آنان را به کنترل کامل و تمام عیار دولت‏ها و مراکز مالى و اعتبارى همه دنیا سوق داد. اما اهمیت این مطلب دراین است که این رشد، تنها در مراکز مالى‏اى اتفاق افتاد که یهودیان در آن سهیم بودند و هیچ عامل نژادى و ملى دیگرى هم در این اتفاق سهیم نبود.این امر صرفاً به این معنا نیست که چند یهودى، کنترل‏کنندگان فعالیت‏هاى مالى بین‏المللى هستند، بلکه بیانگر این است که این کنترل‏کنندگان‏بین‏المللى بازارهاى مالى و پولى، منحصراً یهودى‏اند.

از زمانى که کنترل دنیا به عنوان آرمان یهودیان مطرح شده است و آنان از هیچ یک از روش‏هاى گذشته فاتحان دنیا بهره نمى‏برند، باید این مسأله راپذیرفت که آنان به برترى یک نژاد مشخص چشم دوخته‏اند.»

چند سال بعد، آقاى فورد اظهار نمود: «این درست است که افراد ملت ما سیستم مالى و بانکى کشورمان را درک نمى‏کنند، چرا که من معتقدم، در صورتى‏که مردم ما حقایق فراسوى آن را بفهمند، قبل از طلوع خورشید در صبح فردا، دست به یک انقلاب خواهند زد.»

همچنین فورد در کتاب خود با عنوان یهودیان بین‏الملل نیز چنین نگاشته است: «هنگامى که یهودیان قدرتمند بالاخره ردیابى شوند و حقایق موجودآشکار گردد، جنجال واقعى و پیامدهاى آن در مطبوعات سراسر دنیا فراگیر خواهد شد. هر چند این اتفاق در هیچ زمانى روى نخواهد داد.»

على‏رغم اتفاق نظر مسیحیت و عالمان آن و به‏ویژه کلیساى کاتولیک و حتى تفسیرهاى ارائه شده غیر از انجیل، در مورد پاره‏اى مسائل اجتماعى نظیردریافت ربا در هنگام باز پس‏گیرى وام‏هاى اعطایى، یهودیان، کنترل سیستم‏هاى مالى و بانک‏هاى دنیا را در اختیار دارند.

امروزه بانکداران یهودى، کنترل بانک مرکزى آمریکا و در نتیجه اقتصاد ما را در اختیار دارند. نویسنده و اقتصاددان مسیحى نامدار آراى مکمستر معتقداست که سیستم بانک مرکزى آمریکا به‏وسیله هشت خانواده یهودى تملک گردیده و اداره مى‏شود. فقط 3 خانواده از این هشت خانواده در این لیست،آمریکایى هستند؛ خانواده روتز چیلد (لندن)؛ برادران لازارد (پاریس)؛ بانک اسراییل - موشه (ایتالیا)؛ خانواده کوهن - لویب (آلمان)؛ واربورگ (هامبورگ‏آلمان)؛ برادران لیچمن (نیویورک)؛ خانواده گلدمن - ساچز (نیویورک) و خانواده راکفلرها (نیویورک).

 • کنترل رسانه‏ها

در ادامه، واقعیت‏هایى در مورد یهودیان ارائه مى‏گردد که ممکن است شما آن را نشنیده باشید:
1- یهودیان کنترل تقریباً تمام عیارى بر همه رسانه‏هاى مهم و کلیدى نظیر «اخبار ایالات متحده»، «مجله تایم»، «نیویورک تایمز»، «واشنگتن‏پست»، «اى‏بى‏سى»، «ان‏بى‏سى»، و «سى‏بى‏اس» دارند.
معاون سابق ریاست جمهور آمریکا اسپیرو آنجیو، بیست سال پیش در این مورد چنین گفته بود: «افرادى که مالکیت و مدیریت رسانه‏هاى ملى ما را برعهده دارند، همگى یهودى‏اند و در کنار سایر یهودیان با نفوذ، سیاست‏هاى رسانه‏اى اسفناک کنونى حاکم بر ایالات متحده را ایجاد نموده‏اند. هم‏اکنون‏همه سرویس‏هاى کابلى، مراکز سنجش افکار عمومى، مجلات تایم و نیوزویک، روزنامه نیویورک تایمز، واشنگتن پست و هرالد تریبون بین‏الملل،تحت سیطره یهودیان هستند»

2- از سوى دیگر، اکثر نویسندگان نامدار جنبش‏هاى فمنیستى یهودى‏اند. چرا؟ زیرا کنترل یهودیان بر صنعت نشر، انکارناپذیر است. همچنین آیاتاکنون دقت نموده بودید که اکثر مردان همجنس‏بازى که در شوهاى تلویزیونى حاضر مى‏شوند، یهودى‏اند؟ از سوى دیگر، این حقیقت کاملاً پذیرفته‏شده است که یهودیان کنترل‏کننده هالیوود، علاقمند به ساخت فیلم‏هایى هستند که «مسیحیت» و «عقاید مذهبى» را به تمسخر مى‏گیرند. اما چرا؟ زیراآنان علناً ضدمسیحى هستند.

 • والت دیسنى

3- یکى دیگر از مثال‏هاى بارز تصمیم یهودیان براى ایجاد تنفر نسبت به آمریکا، مسیحیت و اخلاق را مى‏توان در تملک استودیوى فیلم‏سازى شرکت«والت دیسنى» توسط میشل اینسر مشاهده نمود.

در چند سال اخیر، وى محصولات این استودیو را به سوى ساخت فیلم‏هایى غیراخلاقى، حامى همجنس‏بازى و ضدمسیحیت سوق داده است. دقیقاً به‏همین دلیل است که بسیارى از فعالان مذهبى ایالات متحده خواهان تحریم محصولات ارائه شده این شرکت و عدم بازدید از پارک‏هاى تفریحى این‏شرکت از سوى مردم و خانواده‏ها هستند.
همچنین آیا مى‏دانید که مدیر عامل استودیویى که فیلم «آخرین مصائب مسیح» را ساخت، یک یهودى به نام لیو وارسرمن بوده است؟ اما اگر یک‏کارگردان مسیحى فیلمى با هدف تمسخر «هولوکاست» مى‏ساخت، چه اتفاقى مى‏افتاد؟ یهودیان قادرند که در فیلم‏هاى خود آزادانه به همه مقدسات ماتوهین کنند، اما اگر شما این شهامت را داشته باشید که در مورد نسخه هالیوودى هولوکاست از آنان سؤال کنید، آنها از همه توان خویش براى نابودى‏زندگى شما بهره خواهند برد.

4- آیا تاکنون به این نکته توجه نموده‏اید که قریب به اتفاق فیلم‏ها و مجلات سخیف و مبتذل و مستهجن (پورنو) به یهودیان تعلق داشته و یا از سوى‏آنان کنترل مى‏گردد؟ نه تنها در هالیوود که در سایر نقاط دنیا نیز این مافیاى یهودى تولید محصولات مستهجن به فعالیت مشغول است. حتى تعدادى ازسردمداران این گروه‏ها، همزمان به فعالیت‏هاى روسپیگرى و تولید فیلم‏هاى مستهجن مشغولند. همچنین فراموش نکنید که یهودى‏اى به نام سیگل‏بنیان‏گذار «لاس و گاس» بوده است.

مهم‏ترین فعالیت‏هاى آنان که همچون سرطان در سراسر خاک آمریکا و به‏ویژه لاس و گاس گسترش یافته، شامل قاچاق زنان و کودکان با هدف‏روسپیگرى و تهیه فیلم‏هاى پورنو، تهیه و توزیع مشروبات الکلى غیرقانونى، تأسیسات مراکز فحشا و توزیع مواد مخدر است. یهودیانى نظیر براون‏برونفمن و پسرش که مالکان شرکت عظیم ویسکى‏سازى «سیاگرامز» هستند، فعالیت‏هاى تولید و عرضه مشروبات الکلى خود را در دوره‏اى آغازنمودند که ارائه این محصولات در بازار آمریکا، غیرقانونى بود. حقیقت این است که یهودیان و نه ایتالیایى‏ها، کنترل و سازمان‏دهى جرایم سازمان یافته‏را در دنیا برعهده دارند.

5- آیا مى‏دانید که یهودیان بانکدار فعال در شهر نیویورک، نظیر جاکوب شیف و دیگران، در سال 1917 میلادى با پرداخت 20 میلیون دلار (که ارزش آن‏مبلغ در سال 1998 میلادى 500 میلیون دلار است) از شکل‏گیرى یک انقلاب کمونیستى از سوى طرفداران لنین و مارکس حمایت مالى نمودند؟ با این‏اقدام، مسلماً این یهودیان در قتل عام ده‏ها میلیون انسان بى‏گناه در دوران حکومت کمونیست‏ها در سراسر دنیا، شریک هستند.

به علاوه، آیا مى‏دانید که قریب به اتفاق نظریه‏پردازان ایدئولوژى کمونیسم، یهودى بوده‏اند؟ و آیا مى‏دانستید که کارل مارکس و تروتسکى یهودى‏بوده‏اند؟

پدر بزرگ لنین هم جزء یهودیان بوده است. در ایالات متحده نیز رهبر حزب کمونیست براى چند دهه، یهودى‏اى با نام گوس هال بود. همچنین در قرون‏نوزدهم و بیستم میلادى، یهودیان هر ملتى، رهبران و حامیان مالى کمونیسم در آن کشور بوده‏اند. در ادامه، نظر روزنامه‏نگار و فیلمنامه‏نویس نامدارمیرون فاگون را در مورد این موضوع، که در سخنرانى خود در دهه 60 میلادى، بیان نموده بود، مى‏خوانیم: «امروزه تنها یک واقعیت وجود دارد و آن هم‏این است که رژیم کمونیستى شوروى، مستقیماً از اندیشه‏هاى ژاکوب شیف آمریکایى و روتزچیلد انگلیسى به‏وجود آمده است. چندى بعد نیز من‏دریافتم که بدون هیچ‏گونه تردیدى، حزب کمونیست بدان‏گونه که ما آن را مى‏شناسیم، از سوى این مدافعان اندیشه‏هاى سرمایه‏سالارانه نظیر شیفت،واربورگز و روتزچیلد شکل گرفت و آنان با حمایت مالى از انقلاب روسیه و براندازى حکومت تزارى و خاندان سلطنتى‏اش و سپس با استفاده از افرادى‏نظیر لنین، تروتسکى و استالین، توانستند رژیم‏هاى کمونیستى را در دنیا به‏وجود آورند.

«وینستون چرچیل» در مقاله‏اى با عنوان «بحثى در مورد اصل و نسب یهودیان» به چاپ رسانده بود، چنین نوشت:
«عده‏اى از مردم یهودیان را دوست دارند و عده‏اى از آنان بیزارند، اما هیچ انسان عاقلى در این واقعیت شک ندارد که بدون هیچ‏گونه تردیدى، یهودیان‏خوفناک‏ترین و استثنایى‏ترین نژادى هستند که تاکنون در دنیا به وجود آمده‏اند. امروزه این نژاد عجیب در صدد ایجاد اصول اخلاقى و فلسفى خاصى‏نظیر مسیحیت هستند. البته فعالیت‏هاى گسترده و عالم‏گیر آنان، محدود به عصر کنونى نیست.

از قرن نوزدهم تاکنون نیز در هر رویداد سیاسى کلیدى،آنان در رأس جریان بوده‏اند. به عنوان مثال، در شکل‏گیرى جریان‏هاى بلشویکى روسیه و انقلاب روسیه، نقش آنان بسیار قابل توجه است.»

 • پدر بمب اتم

6- پدر بمب اتم ایالات متحده، یک یهودى آمریکایى به نام روبرت اوپنهایمر بود که در سال 1954 میلادى به جرم ایجاد خطر امنیتى مورد محاکمه قرارگرفت؟

7- در قرون هفده و هجده میلادى، یهودیان جزء سردمداران تجارت برده بوده‏اند. حتى در کتب تاریخ دوره دبیرستان هم این واقعیت عنوان شده‏است. آنان با دستگیرى و فروش صدها هزار برده آفریقایى در آغاز شکل‏گیرى آمریکاى جدید، سود هنگفتى به دست آوردند. هرچند امروزه یهودیان‏خود را دوست سیاه‏پوستان معرفى مى‏کنند. در سال‏هاى قرن بیستم، یهودیان با بهره‏گیرى از سیاهان آمریکا تلاش مى‏کردند که الگوى سوسیالیستى‏نظم نوین جهانى خود را به پیش ببرند، چرا که در آن قرن، پیوندهاى خانوادگى اکثر سیاهان آمریکایى را از بین بردند.

از سوى دیگر، یهودیان لیبرال با تشویق گسترده هرزه‏گرى جنسى در میان جوامع سیاه‏پوستان، آنان را به سوى شهوترانى سوق دادند. اما دلیل اصلى‏این اقدامات چه بوده است؟ به روشنى مى‏توان اظهار نمود که آنان با هدف تضعیف ارزش‏هاى اخلاقى مسیحیت در میان شهروندان آمریکایى و پیشبردبرنامه‏هاى سوسیالیستى خود، از این فعالیت‏ها حمایت مى‏نمودند.

در سال‏هاى اخیر نیز یهودیان مالک رسانه‏هاى ارتباط جمعى، از طریق برنامه‏هاى خود مصرف «کراک» را در شهرهاى ما تشویق مى‏کنند، چرا که درشوهاى تلویزیونى، مجلات، کتاب‏ها و فیلم‏هاى سینمایى تولیدى این مراکز، استفاده از انواع مواد مخدر ترویج مى‏گردد.

 • آموزه‏هایى از تلمود
8- کتاب مقدس یهودیان، «تلمود» نام دارد. یهودیان از این کتاب به عنوان منبع قوانین خود بهره مى‏گیرند. اما در تلمود موارد متعددى را مى‏توان یافت‏که کاملاً حیرت‏انگیز است. مثلاً در این کتاب، بارها اشاره شده که یهودیان باید سرور همه افراد جهان باشند. در اینجا به چند مورد اشاره مى‏کنیم:

- واییکرا رابا (36): بهشت و زمین فقط براى خاطر یهودیان خلق گردیده است.

- بابا میزیا (114 و 114): فقط یهودیان انسان هستند، اما سایرین جزء انسان‏ها به شمار نمى‏روند.

- میناهوت (43 و 44): یک یهودى باید همه روزه این ذکر را قرائت نماید: «خدایا، از اینکه مرا زن، برده و یا غیریهودى خلق ننمودى، از توسپاسگزارم.»

- سانهیدرین (57): یک یهودى الزامى به پرداخت دستمزد غیریهودیانى که براى وى کار کرده اند، ندارد.

- بابا مزیا (24): اگر یک یهودى، کالایى متعلق به یک غیریهودى را پیدا کند، هیچ الزامى به بازگرداندن آن ندارد
.
- میدارش مزیا (225): غیریهودیان حیواناتى هستند که به شکل انسان آفریده شده‏اند تا روز و شب به یهودیان خدمت کنند.

یکى دیگر از راه‏هایى که از طریق آن، یهودیان به گسترش مصرف مواد مخدر در کشور ما آمریکا کمک نموده‏اند، از طریق تحریف سیستم حقوقى‏ماست. حقوقدانان یهودى، قضات یهودى و سایر افراد لیبرال یهودى، از دادگاه‏هاى ما در جهت محدود کردن اختیارات مأموران قانون استفاده‏مى‏نمایند، به‏طورى که امروزه مجرمان در سیستم حقوقى ما، حقوق بیشترى به نسبت قربانیان جرایم خود دارند.

به علاوه، یهودیان حقوقدان با ابداع اصطلاحى به نام «جنون موقتى»، راه را براى گسترش جرایم مربوط به تجاوزات جنسى گشوده‏اند. لذا با اطمینان‏مى‏توان ابراز نمود که یهودیان از مسیحیت متنفرند؛ البته ممکن است گفته شود، آنان به دلیل مذهب مسیحى هیتلر از مسیحیت بیزارند، اما باید بدانید که‏هیتلر براى اقدامات خود از کمک‏هاى مالى گسترده یهودیان ثروتمند و بین‏المللى نظیر روتز چیلد بهره برده است.

10- میرون فاگون نویسنده و روزنامه‏نویس مشهور، در سخنرانى خود که در سال 1965 میلادى ایراد نموده بود، اعتقاد داشت که یهودیان براى سه‏جنگ جهانى برنامه‏ریزى نموده‏اند. وى با اشاره به طرح بانکداران بین‏المللى در مورد ایجاد جنگ جهانى دوم چنین گفته است: «باید بدانید که باکمک‏هاى مالى گسترده اشخاصى نظیر گراپ، روتز چیلد به هیتلر، این یهودیان زمینه ایجاد جنگ جهانى دوم را فراهم نمودند. به‏طور خلاصه، این جنگ‏جهانى با هدف از بین بردن نازیسم و افزایش قدرت سیاسى صهیونیسم و به دنبال آن، تشکیل دولت اسراییل در خاک فلسطین، تدارک و اجراگردید.» به هرحال، جنایات هیتلر در جنگ جهانى دوم، بهانه‏اى براى یهودیان به وجود آورد تا پس از پایان جنگ، در سرزمین فلسطین، کشورى‏یهودى را بنیان‏گذارى نمایند. امروزه نیز یهودیان با سلطه‏اى آشکار بر هالیوود، همه ساله فیلم‏هاى متعددى علیه دولت نازى و جنایت‏هاى هیتلر بر ضدیهودیان اروپا تولید مى‏نماید، اما هرگز در تولیدات خود اشاره‏اى به قتل عام‏هاى گسترده نظام کمونیستى در سراسر جهان که با حمایت یهودیان شکل‏گرفت و بسیارى از مسیحیان نیز قربانى آنان گردیدند، نمى‏نمایند.

qudsyahud.persianblog.ir
نوع مطلب : درسی(تحقیق)، عمومی، مهم و کمیاب، مذهبی، مطالب درخواستی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1397/01/20 22:57
Have actually been taking little over a month.
1397/01/20 09:45
When you think about summer, you think about having an icy cold Coca Cola waiting for you once you get home?
1397/01/20 01:53
#3: Keep it chic and elegant sporting your dupatta on one
shoulder and holding it in a loose drape across
the..
1397/01/20 01:40
Getting a startup business off the ground could be a
daunting activity as a result of restricted quantity of resources granted to
you.
1397/01/20 01:10
We have to study our history and research the "greats" to know
what is nice and just and seek that path for ourselves and for our kids.
1397/01/20 00:38
You could find all in craft stores, online at Amazon or different jewellery provide websites, which I hyperlink to in my sidebar.
1397/01/20 00:11
You may also want a pot of gloss coating when you can solely find a matte model of your chosen color.
1397/01/20 00:10
So how did great britain national work out the total amount of individuals ready to pay to visit on HS2?
1397/01/19 23:30
Have been taking little over a month.
1397/01/19 15:17
Zoo pets remain organisms.
1397/01/19 11:09
Have been taking little over a month.
1396/07/1 09:45
Wow that was strange. I just wrote an incredibly long
comment but after I clicked submit my comment didn't appear.
Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say excellent blog!
1396/06/24 09:27
Please let me know if you're looking for a article author
for your site. You have some really great articles and
I feel I would be a good asset. If you ever want to take some of the load
off, I'd absolutely love to write some material for your blog in exchange for a link back to
mine. Please send me an email if interested. Thanks!
1396/06/13 20:42
I've been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts on this kind of house .
Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site. Reading this information So i'm
satisfied to show that I've an incredibly excellent uncanny feeling I discovered exactly what I needed.
I so much indisputably will make certain to don?t omit this website and give it a glance on a relentless basis.
1396/05/6 23:57
I was recommended this blog by way of my cousin. I am now not sure whether or
not this publish is written by means of him as no one
else know such detailed approximately my trouble.
You're amazing! Thank you!
1396/05/6 07:26
It's going to be ending of mine day, however before finish I am reading this wonderful article to increase
my know-how.
1396/03/2 15:56
Today, I went to the beachfront with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to her ear
and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but
I had to tell someone!
1396/02/29 07:24
For the reason that the admin of this site is working, no hesitation very rapidly it will
be renowned, due to its quality contents.
1396/01/30 11:06
Hi! I simply wish to give you a huge thumbs up for the great info you've got right here on this post.
I will be coming back to your site for more soon.
1396/01/29 16:16
I appreciate, lead to I found exactly what I was looking for.
You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man.
Have a nice day. Bye
1396/01/9 20:57
This page definitely has all the information and facts I needed about this
subject and didn't know who to ask.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :