تبلیغات
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg - مطالب شهریور 1391
 
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg
دو چیز را هرگز فراموش مکن (خدا و مرگ را ) . دو چیز را همیشه فراموش کن ( به کسی خوبی کردی و کسی به تو بدی کرد ) . لقمان حکیم
درباره وبلاگ


با سلام از شما خواهشمندم سخنان رسانه های بیگانه را به هیچ وجه گوش ندهید و باور نکنید زیرا آنان با تدابیر و برنامه ریزیهایی که کرده اند به تدریج مغز شما را شستشو داده و مطیع خود میکنند و افکار شیطانی خود را به شما تحمیل میکنند . بیایید با هوشیاری طوطئه دشمن را خنثی سازیم آیا تا به حال از خودتان نپرسیده اید که چرا آمریکا و اسرائیل اینقدر برای جنگ نرم (رسانه های خارجی و فارسی زبان و اینترنت و ... ) خرج میکنند ؟ آیا دل آنها برای ما میسوزد ؟ نه این همه خرج و مخارج جز برای رسیدن آنان به اهداف شوم و شیطانیشان نیست ....


با زمینه سازی و فراهم کردن هرچه سریع تر ازدواج جوانان : آنان را از گمراهی و گناه نجات دهیم . همه ما مسئول هستیم التماس دعا

مدیر وبلاگ : سعید
مطالب اخیر
پاسخ خیلی ساده اما مهم است دلایل كم نیست اما یكی از دلایل مهم این است كه ما آدم مولد علم انسانی نداریم!
در دانشكده ما اگر كمی اصطلاحاً سرچ كنید درمی یابید كه آدم باسواد یعنی كسی كه اطلاعات زیاد دارد و زیاد هم كتاب می خواند...
اعتقاد به این اصل و تقسیم بندی عادلانه(!) نخبه- پخمه براساس نمراتی كه دانشجویان می گیرند باعث شده تا محیط های آكادمیك ما تبدیل به قتلگاه فطرت و خلاقیت و مولد بودن شود و آن وقت همه می نشینند با خود فكر می كنند كه چگونه باید تولید علم كرد! وگرنه چرا در حالی كه فلسفه ای غنی داریم اما علوم انسانی اسلامی نداریم!
تولید علم باید اولین اولویت دانشگاه های ما باشد اما در حال حاضر بخشی از دانشگاهیان ماكه اصلاً ضرورت آن را درك نكرده اند و بخش كوچكی كه ضرورت آن را درك كرده اند دور خود چرخ می خورند و نمی دانند كه باید چكار كنند!
بحث سر این بود كه ما انسان مولد نداریم، مسئله این است در نظام آموزش عالی كشور ما با شكلی كه ارزشها درون آن توزیع و بارگذاری می شوند اساساً اصل تولید از بین می رود.....


ادامه مطلب


نوع مطلب : علمی، 
برچسب ها : تولید علم، علوم انسانی، چرا،
لینک های مرتبط :

چند نکته

ترجیحا این چای ها را با عسل،خرما یا توت میل کنید.اگر مبتلا به دیابت هستید با عسل میل کنید.چای را می توان با چند قطره آبلیموی تازه میل کرد.

-چای گل گاو زبان و سنبل الطیب:                                                  طبیعت:گرم و تر

خواص:خوابآور،آرامبخش اعصاب،پایین آورنده فشار خون،رفع خشونت نای،سینه،تنگی نفس،گلو درد،مقوی دماغ،معده و کبد سرد،افزایش ترشح ادرار،ضد سردرد های عصبی،درد کلیه،قولنج،اسپاسم،تشنج،صرع،سودا،صفرا،وسواس و سنگ کلیه

طرز تهیه: دو قاشق غذاخوری(یک مشت)گل گاو زبان + یک قاشق غذا خوری(یک مشت کوچک)سنبل الطیب + دو لیوان آب جوش + نبات،نیم ساعت دم بکشد تا به رنگ قرمز آلبالویی در آید.


2- چای زیر فون:                                                                              طبیعت:گرم

....ادامه مطلب


نوع مطلب : طب سنتی ایرانی و اسلامی، مهم و کمیاب، 
برچسب ها : چای، طبیعی، سلامتی، چای ایرانی، چای طبیعی،
لینک های مرتبط :
1391/06/30 :: نویسنده : سعید
یهودیان در صف انتخاب برای اعزام به آشویتز
هولوكاست (Holocaust)، به معناى «سوزاندن با آتش است كه به طور كامل از میان برود» و واژه اى است یونانى كه از دو واژه Holos به معنى همه و 1Kaustus به معنى سوزاندن و نابود كردن تركیب شده است و در لغت، به معناى «همه سوزى» است.2 برخى از زبان شناسان، این واژه را برگرفته از جنایت یهودیان در یمن باستان مى دانند3 كه به تدریج و در گذر ایام، مفهوم عام ترى یافته، به سوزاندن زنده زنده انسان ها اطلاق شده است و در اصطلاح، به نظریه اى اطلاق مى شود كه ادعا دارد شش میلیون یهودى در طول جنگ جهانى دوم، بر اثر اعمالى از قبیل اعدام در اتاق هاى گاز و سوزانده شدن در كوره هاى آدم سوزى اردوگاه هاى كار اجبارى نازى ها، كشته شده اند.4
بر اساس قانونى كه پیش نویس آن در اوایل دهه 80 قرن نوزدهم، توسط تعدادى از اعضاى آژانس بین المللى صهیونیسم، تحت سرپرستى «رنه ساموئل سپرات»، خاخام معروف فرانسه تهیه و در ژوئیه سال 1990م. در فرانسه به تصویب رسید، هرگونه تردید درباره «هولوكاست»، اعم از تردید درباره كشتار - مورد ادعاى - یهودیان در جنگ جهانى دوم، وجود اتاق هاى گاز و حتى كمترین تردید در رقم 6 میلیونى یهودیان كشته شده، جرم تلقى مى شود و هركس در فرانسه از این قانون تخلف كرده، در سه موضوع یاد شده تردید كند، به یك ماه تا یك سال زندان و پرداخت 2 هزار تا 300 هزار فرانك جریمه محكوم مى شود. بعدها با فشار آمریكا، انگلیس، فرانسه و آژانس صهیونیستى، این قانون در اكثر كشورهاى اروپایى نیز به تصویب رسید؛ به طورى كه امروزه هرگونه تردید درباره هولوكاستِ مورد ادعا و ابعاد و اجزاى آن، در اروپا جرم تلقى مى شود!5 جرج بوش، قانون مبارزه با «آنتى سیمیتیزم» را براى به اصطلاح كنترل این پدیده در جهان امضا كرد. هدف از قانون یهودستیزى دولت بوش، این است كه تمام انتقادها علیه رژیم اسرائیل را به سكوت كشانده و ددمنشى ها و دروغ هاى این رژیم را از بین ببرد.
..... ....6

ادامه مطلب


نوع مطلب : مهم و کمیاب، شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، 
برچسب ها : هولوکاست، یهود، صحیونیست، اسرائیل، آلمان، جنگ جهانی،
لینک های مرتبط :

درحالی که هنوز آتش خشم مسلمانان بخاطر پخش بخش هایی از فیلم معصومیت مسلمانان فرو ننشسته ، یک هفته نامه فرانسوی دست به ماجراجویی جدیدی زد.

چارلی ابدو هفته نامه فرانسوی که سال قبل بخاطر چاپ کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام با بمب آتش زا مورد حمله قرار گرفت، درشماره امروز خود دست به چاپ چند کاریکاتور جدید از پیامبر اسلام زده است .
این درحالی است که لورن فابیو وزیر امورخارجه فرانسه خواهان عدم انتشار آنها شده بود و ژان ماری ایرو نخست وزیر فرانسه هم در هشداری به مسئولان این هفته نامه خواهان خویشتن داری همه و عدم واکنشهای افراطی شده بود. پس از دستگیری نزدیک به 150 نفر در نزدیکی سفارت امریکا در پاریس در یکشنبه گذشته ، کمپین گسترده ای برای برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در پاریس صورت گرفته بود و حالا با چاپ کاریکاتورهای جدید باید منتظر واکنش های تندتری از مسلمانان فرانسه بود.

رویترز/19 سپتامبر
منبع: خبرآنلاین

این در حالی است که دولت فرانسه یک مجله را به خاطر چاپ چند عکس از عروس خاندان سلطنتی انگلیس و زیر سوال بردن آن مجرم شناخت و با آن برخورد کرد.
این دیگر چه آزادی بیانی است ؟
آیا فقط اهانت و توهین به مقدسات اسلام آزادی بیان است ؟


نوع مطلب : حوادث و اخبار، 
برچسب ها : کاریکاتور، مجله، فرانسه، توهین، اهانت، آزادی بیان، انگلیس،
لینک های مرتبط :
1391/06/30 :: نویسنده : سعید


هرمز یکم یا هرمزداردشیر از سال ۲۷۲ تا ۲۷۳ (میلادی)، پادشاه ساسانی بود. بعد از پدر خود، شاپور یکم، به عنوان شاهنشاه ایران سلطنت کرد. وی که در هنگام حیات پدر در جنگهای روم و ارمنستان شجاعت بسیار از خود نشان داده بود، به خاطر شجاعتهای خویش دلیر (جری، بطل) خوانده می شد و شاپور یک چند فرمانروایی پارت و سرانجام فرمانروایی ارمنستان را با عنوان ورزگ شاه ارمنشهر به او داده بود. به نظر میاید صفات جنگی بیش از تدبیر و درایت، وی را در نظر پدر لایق جانشینی او کرده باشد.

اگر روایت طبری در باب آنکه وی یک دست داشت، درست باشد ممکن است، همین نکته بهانه ای شده باشد که بزرگان ناراضی او را خیلی زود از سلطنت برکنار کرده باشند. از روایات مانوی هم بر می آید که وی نسبت به مانی همچنان نظر تأیید و مساعدت داشته است و این نکته حاکی از سیاست تسامح جویی اوست.[۲]

مانی پیامبر در زمان او آزادانه اندیشه‌اش را رواج می‌داد. همچنین کرتیر موبد نامدار زرتشتی و دشمن مانی، در زمان او ارج بسیار یافت.

فرجام کار هرمزداردشیر، روشن نیست و درست معلوم نیست، به مرگ طبیعی درگذشته یا از سلطنت خلع گشته است.

در شاهنامه ذکر او تحت نام اورمزدِ شاپور آمده‌است.

منبع : دانشنامه ویکی پدیا

سلف:
شاپور یکم
شاهنشاه ساسانی

۲۷۲ – ۲۷۳ میلادی

جانشین:
بهرام یکم


نوع مطلب : روستای ورزگ، 
برچسب ها : ورزگ شاه، تاریخ، هرمز یکم، ساسانیان، شاهنشاه،
لینک های مرتبط :
رئیس جمهور آمریکا در مراسم بازگشت اجساد دیپلمات‌های آمریکایی کشته شده در بنغازی گفت قاتلان این دیپلمات‌ها مجازات خواهند شد.
 
به گزارش فرارو به نقل از فارس، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در مراسم بازگشت اجساد دیپلمات‌های کشته آمریکا در لیبی که در مریلند برگزار شد، درباره اقدامات سفیر آمریکا در لیبی در طول دوران فعالیتش صحبت کرد.

وی در بخشی از سخنان خود تاکید کرد قاتلان دیپلمات‌های آمریکایی تعقیب خواهند شد و تا زمانی که آنها به سزای اقداماتشان نرسند متوقف نمی شود.

رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: تلاش‌ها در راستای کرامت ملت‌ها را بدون در نظر گرفتن ملیت آنها ادامه خواهیم داد.

باراک اوباما در بخشی دیگر از سخنان خود گفت کسانی که جان خود را برای آمریکا فدا کردند، هرگز فراموش نخواهند شد.

«کریستوفر استیونز» سفیر آمریکا در لیبی سه‌شنبه شب در حمله تظاهرات کنندگان معترض به فیلم آمریکایی اهانت آمیز به پیامبر اسلام، کشته شد. عکس های خبرگزاری های خارجی از این مراسم را در زیر می بینید.ادامه تصاویر


نوع مطلب : حوادث و اخبار، 
برچسب ها : امریکا، سفیر، اوباما، عکس، مراسم،
لینک های مرتبط :
 تظاهر کنندگان خشمگین مصری در اعتراض به تهیه یک فیلم توهین آمیز علیه پیامبر اسلام (ص) با حمله به ساختمان سفارت آمریکا در قاهره، پرچم این کشور را از بالای آن پائین آوردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در قاهره، هزاران مصری عصر سه شنبه با تجمع مقابل سفارت آمریکا، در حالی که فریاد ˈالله اکبرˈ سرمی دادند، توهین به پیامبر عظیم الشان اسلام را تقبیح کردند.

آنان همچنین با به همراه داشتن پلاکاردهایی ضمن محکوم کردن مواضع آمریکا در حمایت از فتنه در مصر، پرچم این کشور را نیز آتس زدند.

در این تجمع شماری از شخصیت های مسلمان، قبطی و جنبش های اسلامی و لیبرال و نمایندگان احزاب و گروه های سیاسی و انقلابی مصر نیز حضور داشته و تهیه فلیم توهین آمیز علیه حضرت محمد (ص) رسول گرامی اسلام را محکوم کردند.

این فیلم توسط برخی قبطی های مقیم خارج از جمله ˈعصمت زقلمهˈ رییس دولت خودخوانده قبطی، ˈموریس صادقˈ وکیل دادگستری و با همکاری ˈتری جونزˈ کشیش جنجالی که به خاطر سوابق قبلی اش در آتش زدن قرآن کریم و حمله به اسلام شهرت دارد، تولید شده است.

این تظاهرات در حالی است که شماری از نهادها و مراکز اسلامی و مسیحی در مصر و نیز قبطی های مقیم خارج، تولید این فیلم را محکوم کرده اند.

از سوی دیگر در همین راستا درخواست هایی نیز برای برگزاری تظاهرات مقابل سفارت هلند جریان دارد و ˈخالد حربیˈ سخنگوی جریان اسلامی مصر تاکید کرده که شماری از افراد وابسته به جریان های اسلامی این روزها خود را برای تجمع مقابل سفارت هلند و درخواست برای بستن سفارت و اخراج سفیر این کشور در اعتراض به فیلم توهین آمیز علیه اسلام، آماده می کنند. عکس های رویترز از حمله به سفارت امریکا در مصر را در زیر می بینید.ادامه تصاویر


نوع مطلب : حوادث و اخبار، 
برچسب ها : حمله به سفارت، تظاهرات، عکس، تصاویر، خشم مسلمانان مصر،
لینک های مرتبط :
دانلود فایل

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

نوع مطلب : حوادث و اخبار، سیاسی، شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، 
برچسب ها : نقد فیلم اهانت به پیامبر، صوتی، دانلود، توهین، پیامبر،
لینک های مرتبط :
کارگردان و عوامل اصلی پشت پرده فیلم موهن آمریکایی_صهیونیستی چه کسانی هستند؟

 

افراد زیادی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در ساخت فیلم موهن ضد اسلامی شرک داشته‌اند. از یک شرکت قطری گرفته تا کشیش افراطی امریکایی.

به گزارش راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ چند روزی است که از پخش فیلم موهن آمریکایی ضد اسلامی می‌گذرد و به موجب آن اعتراضات گسترده مردمی در کشورهای اسلامی بویژه مصر و لیبی رخ داده است. اعتراضاتی که منجر به کشته شدن سفیر آمریکا و سه شهروند آمریکایی دیگر در لیبی شد.


اما مدارک و شواهد نشان می‌دهد که این فیلم حامیان زیادی در مصر و بویژه قبطیان مسیحی مصری داشته است که رابطه نزدیکی با عوامل ساخت فیلم موهن داشته‌اند.


طبق این شواهد که در زیر به طور مفصل به آن‌ها اشاره شده است، مسیحیان افراطی آمریکا و قبطی‌های افراطی مصر در ساخت این فیلم و انتشار آن در برخی شبکه‌های اینترنتی همکاری داشته‌اند. نکته جالب توجه این‌جاست که شبکه‌ای مصری با ترجمه عربی این فیلم در 8 سپتامبر اقدام به نمایش این فیلم کرده است.


فیلم موهن ضداسلامی آمریکایی برای اولین بار در سینمایی در هالیوود به نمایش گذاشته شد که طبق گفته شاهدین، علی رغم تبلیغات زیاد مسیحیان افراطی، تعداد انگشت شماری در سالن سینما حاضر یافته و به گفته برخی از آن‌ها سینما تقریبا خالی بوده است.


بازیگران فیلم موهن که حدود 80 نفر بوده‌اند در بیانیه‌ای ادعا کرده‌اند که فیلم‌نامه تغییر کرده و صداهای آن‌ها نیز جایگزین شده بوده است.
....


ادامه مطلب


نوع مطلب : شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، حوادث و اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : عوامل فیلم، کارگردانفیلم، اهانت به پیامبر، توهین به پیامبر،
لینک های مرتبط :
سازنده فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)، یک صهیونیست تبعه آمریکا است.
همه چیز درباره فیلم توهین به پیامبر (صلی الله علیه و آله)

به گزارش راسخون، روزنامه "وال استریت ژورنال" نوشت : این فیلم توهین آمیز که در آمریکا ساخته شده و چهره حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) را به نمایش می گذارد، به تهیه کنندگی و کارگردانی "سم پازل"، صهیونیست دارای تبعه آمریکا ساخته شده است.

این روزنامه آمریکایی نوشت که "سم پازل" 54 ساله از اهالی جنوب ایالت "کالیفرنیا" آمریکا بوده و مدیریت چند شرکت فعال در زمینه املاک را برعهده دارد.


این فرد صهیونیست در گفت و گو با روزنامه "وال استریت ژورنال"، ضمن بیان اینکه "اسلام سرطان است"، تاکید کرد که وی مسئول ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) بوده و برای ساخت آن نزدیک به پنج میلیون دلار از 100 یهودی جمع آوری کرده است.

"سم پازل" با تاکید بر اینکه فیلم توهین آمیز به پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) یک فیلم سیاسی است نه دینی، اعلام کرد که برای ساخت این فیلم که سال گذشته و طی سه ماه آن را ساخته، با 60 بازیگر و 45 شخص دیگر به عنوان عوامل ساخت فیلم، همکاری داشته است.


در همین حال، تری جونزˈ کشیش جنجالی آمریکایی که به خاطر آتش زدن نسخه هایی از قرآن کریم و مخالفت شدید با اسلام شهرت دارد، از ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) حمایت کرده و در بیانیه وی در مورد این فیلم، آمده است: این فیلم ساخت آمریکا است و هدف از ساخت آن حمله به مسلمانان نیست، این فیلم می خواهد عقیده نابودگر اسلام را نشان دهد.

.....
ادامه مطلب


نوع مطلب : سیاسی، شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، 
برچسب ها : توهین، اهانت، پیامبر، فیلم آمریکایی، اخبار، داستان فیلم،
لینک های مرتبط :

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

نوع مطلب : شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، حوادث و اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : کلیپ، نقد فیلم، اهانت به پیامبر، توهین به پیامبر،
لینک های مرتبط :

بیش از پنجاه و شش سال از تاریخ به رسمیت شناخته شدن اسرائیل از سوى سازمان ملل مى‏گذرد. در نیم قرن گذشته کشور فلسطین شاهد التهابات بى‏مانندى بوده است و از آن زمان تا کنون آماج جنایات دشمنان و بى‏مهرى به اصطلاح دوستان خویش بوده است. صهیونیستها که خود را از تبار اسرائیل (یعقوب)، آن پیامبر الهى مى‏دانند بر مبناى تورات تحریف شده و با توصیه خاخامهاى یهود (روحانیون یهودى) از هیچ عمل شرم آورى رویگردان نبوده‏اند. پس از واقعه 11 سپتامبر و بهانه جوییهاى آمریکا درباره مبارزه با تروریسم، بار دیگر فرصتى طلایى در اختیار حاکمان رژیم اشغالگر قدس قرار گرفت تا بر سرکوب خویش بیافزایند؛ ایجاد دیوار حائل که مناطق یهودى نشین را از مناطق غزّه و کرانه باخترى رود اردن جدا مى‏سازد، همچنین ترور رهبران معنوى و متدین گروههاى اسلامى نظیر شیخ احمد یاسین رمضان، تخریب منازل فلسطینیان، از بین بردن زمینهاى زراعى و باغات، همگى از جمله اقداماتى است که ظرف 3 سال گذشته به مرحله اجرا گذاشته شده است. هجومهاى مکرر و بى‏امان به اردوگاههاى فلسطینى شکل هر روز به خود گرفته است و فلسطین در میان دیگر گرفتاریهاى مسلمانان همچون آنچه در افغانستان و عراق مى‏گذرد، گاه به بوته فراموشى سپرده مى‏شود...........ادامه مطلب


نوع مطلب : مهم و کمیاب، عمومی، مذهبی، مطالب درخواستی، 
برچسب ها : یهود، از دیروز، تا امروز،
لینک های مرتبط :

پیامبر اکرم ـ حضرت محمد(ص) ـ نیز از تیرهای زهرآگین یهود ایمن نبود. آنان آن حضرت را متهم به دروغ‌گویی کردند و علیه ایشان اعلان جنگ نمودند. در تلمود6 آمده است:
از آن رو که مسیح دروغگوست و بدان سبب که محمد(ص) به [حقانیت] او (مسیح) اعتراف کرد، و اعتراف کننده به [حقانیت] دروغگو، دروغگویی مانند اوست، واجب است که با دروغگوی دوم به جنگ برخیزیم هم‌چنان که با دروغگوی اول جنگ کردیم.7


اشاره:
بخش‌هایی از این مجموعه مقالات، با موضوعی مستقل و تحت همین عنوان در چند شمارة گذشته درج شد. نویسنده پیش از این به جایگاه نبرد یهود با دین اسلام، شریعت رسول خدا(ص) و نیز شخص آن حضرت بر اساس آیات شریفة قرآن کریم پرداخت. در ادامه بخش دیگری از آن را با موضوع اقدامات یهود علیه مسلمانان در سرزمین فلسطین تقدیم خوانندگان محترم می‌کنیم.  این موضوع را در محورهای زیر مورد بررسی قرار خواهیم داد: دشمنی با دین، دشمنی با بشریت، تعدی به آبرو و نسل، و هجمه به عقل.......ادامه مطلب


نوع مطلب : مهم و کمیاب، عمومی، مذهبی، مطالب درخواستی، 
برچسب ها : نبرد، یهود، علیه، امت اسلام،
لینک های مرتبط :

خاخامهای یهودی طی سالهای متمادی شرحها و تفسیرهای خود سرانه و گوناگونی برتورات نوشته اند كه همه آنها را خاخام « یوخاس » درسال1500 م جمع آوری نموده و به اضافه چند كتاب دیگر كه در سالهای 230 و 500 م نوشته شده بودند, به نام « تلمود » یعنی تعلیم دیانت وآداب یهود, جمع آوری كرد.

تلمود از بسیارى جهات، مهم‏ترین كتاب در فرهنگ یهودى و ستون فقرات خلاقیت و حیات ملى آن است. هیچ كتابى نمى‏توان یافت كه به‏اندازه تلمود، برنظریه و عمل زندگى یهودى، شكل‏دهى به محتوا و مضامین معنوى آن و ایفاى نقش راهنماى رفتار، تأثیر داشته باشد. این كتاب در نزد یهودیان بسیار بسیار مقدس و در ردیف تورات قرار دارد .ادامه مطلب


نوع مطلب : مهم و کمیاب، عمومی، مطالب درخواستی، شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، 
برچسب ها : عقاید یهود، کتاب تلمود،
لینک های مرتبط :

اشاره

دین اسلام در تداوم ادیان بزرگ الهی است. از این رو، پیرون دین‌های آسمانی ـ بویژه بزرگان و دانشمندان ـ با توصیه‌هایی که در کتب خود، از جمله تورات و انجیل، درباره آخرین رسول وارد شده بود، آشنا بودند.

اما چه شد که نه تنها از دین و رسول آخرین استقبال گرمی نکردند، بلکه به ستیز با آن حضرت روی آوردند به گونه‌ای که فرصت‌های او را که می‌توانست برای گسترش دین الهی به کار رود، مصروف خود کردند.

این مقاله می‌کوشد زوایایی از اقدامات یهودیان در سه دوره ـ قبل از بعثت ـ دوران رسالت در مکه ـ با پیامبر در مدینه ت را باز گوید و آن گاه گوشه‌هایی از شخصیت یهودیان را از دیدگاه قرآن و پیامبر بر شمارد؛ زوایایی که ثبت آن در قرآن و تاریخ، حاصل تعارضات یهودیان با جامعة دینی و عکس‌العمل‌های پیامبر و قرآن کریم در برابرشان بود....ادامه مطلب


نوع مطلب : شیطان پرستی . فراماسونری . دجال، مهم و کمیاب، عمومی، مذهبی، مطالب درخواستی، درسی(تحقیق)، 
برچسب ها : یهود، صهیونیسم، دروغ، انحراف،
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :