تبلیغات
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg - مطالب مهر 1391
 
ورزگ , پشت پرده ها , آموزش و نکته های مفید Vorezg
دو چیز را هرگز فراموش مکن (خدا و مرگ را ) . دو چیز را همیشه فراموش کن ( به کسی خوبی کردی و کسی به تو بدی کرد ) . لقمان حکیم
درباره وبلاگ


با سلام از شما خواهشمندم سخنان رسانه های بیگانه را به هیچ وجه گوش ندهید و باور نکنید زیرا آنان با تدابیر و برنامه ریزیهایی که کرده اند به تدریج مغز شما را شستشو داده و مطیع خود میکنند و افکار شیطانی خود را به شما تحمیل میکنند . بیایید با هوشیاری طوطئه دشمن را خنثی سازیم آیا تا به حال از خودتان نپرسیده اید که چرا آمریکا و اسرائیل اینقدر برای جنگ نرم (رسانه های خارجی و فارسی زبان و اینترنت و ... ) خرج میکنند ؟ آیا دل آنها برای ما میسوزد ؟ نه این همه خرج و مخارج جز برای رسیدن آنان به اهداف شوم و شیطانیشان نیست ....


با زمینه سازی و فراهم کردن هرچه سریع تر ازدواج جوانان : آنان را از گمراهی و گناه نجات دهیم . همه ما مسئول هستیم التماس دعا

مدیر وبلاگ : سعید
مطالب اخیر

می دانی؟ من و تو چه بخواهیم، چه نخواهیم، درست ایستاده ایم وسط یک میدان جنگ. ما پذیرفته ایم مسلمانیم و می دانیم مسلمان دشمنی دارد که قصد جانمان را کرده و تا از بین نبردمان کوتاه نمی آید.

از همان اول که آدم ابوالبشر پایش را روی زمین گذاشت تا همین الان که من و تو نشسته ایم اینجا، کسی هست که تمام زندگی اش را وقف کرده تا زمینمان بزند. بله شیطان را می گویم! همان دشمن آشکار.

فعلا 729 را داشته باش تا بعد...کالای اسرائیلیادامه مطلب


نوع مطلب : سیاسی، مهم و کمیاب، 
برچسب ها : اسرائیل، کالا، اجناس اسرائیلی، ساخت اسرائیل، تحریم،
لینک های مرتبط :
1391/07/11 :: نویسنده : سعید

تاریخچه ی - پژاک


[http://www.aparat.com/v/qzo2O]


تارخچه این گرهک تروریستی و حمایت های غرب
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : پژاک، تروریستی، غرب، تاریخچه،
لینک های مرتبط :

اعترافات افراد گروهک پژاک در سازمان اطلاعات کشور


[http://www.aparat.com/v/17q2l]


نقش آمریکا و غرب در ساماندهی گروه پژاک


[http://www.aparat.com/v/rZ1b2]

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : پژاک، حمایت غرب، گروهک تروریستی، اعتراف پژاک،
لینک های مرتبط :

درگیری های پژاک با نیروی انتظامی


[http://www.aparat.com/v/GqRO7]


به شهادت رسیدن جمعی از هم وطنان عزیزمان توسط گروهک منافق پژاک .مرگ بر پژاک و حامیان کوردل آنان
نوع مطلب : شهیدان (کجایند مردان بی ادعا)، 
برچسب ها : شهید، پژاک، گروهک تروریستی، نیروی انتظامی، درگیری،
لینک های مرتبط :

تکاور شهید علی پرورش


[http://www.aparat.com/v/9DF8x]


شهید علی پرورش در سحرگاه 3/5/90 زمانی که درحال اقامه نماز شب بود متوجه تحرکاتی در محدوده پایگاه 20 نفره سپاه در شمالغرب شدند و بعد از بررسی متوجه شد که 70 نفر از نیروهای پژاک قصد تصرف پایگاه را دارند درنتیجه ضمن بیدار نمودن یکی از دوستانشان در دفاعی جانانه و دونفری تعداد زیادی از نیروهای پژاک را کشته و زخمی کردند و موجب زنده ماندن 20 نفر از یاران خود شدند و در نهایت هنگام عقب نشینی نیروهای پژاک به ضرب گلوله قناسه نیروی تامین پژاک به درجه رفیع شهادت نائل شد


نوع مطلب : شهیدان (کجایند مردان بی ادعا)، 
برچسب ها : شهید علی پرورش، تکاور شهید، پژاک، سپاه پاسداران،
لینک های مرتبط :

یگان ویژه صابرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


[http://www.aparat.com/v/Q0clG]


یگان ویژه صابرین یکی از زبده‌ترین یگان‌ها در سطح سپاه است
در ضمن چند نفر از این عزیزان در درگیری با پژاک شهید شدن. یکی شون شهید جعفر خان همونیه که ثانیه 60 داره فرمان میده 
نوع مطلب : شهیدان (کجایند مردان بی ادعا)، نظامی، اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران، 
برچسب ها : شهید، یگان ویژه، سپاه، یگان ویژه صابرین، یگان ویژه صابرین سپاه پاسداران،
لینک های مرتبط :

شهید حسین پور مبارزه با پژاک


[http://www.aparat.com/v/o7zOq]

نوع مطلب : شهیدان (کجایند مردان بی ادعا)، 
برچسب ها : شهید، مبارزه با پژاک، شهید حسن حسین پور، گروهک تروریستی پژاک،
لینک های مرتبط :

مبارزه با پژاک


[http://www.aparat.com/v/TOJDW]


کلیپی از سربازان با ایمان اسلام و نظام که با جان و دل با این گروهک تروریستی مبارزه میکنند . در این کلیپ یک مخفیگاه و تونل از این گروهک کشف و منهدم میشود .
نوع مطلب : نظامی، اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران، 
برچسب ها : سربازان اسلام، پژاک، گروهک تروریستی، سپاه پاسداران،
لینک های مرتبط :

مستندی پخش نشده از درگیری سپاه و پژاک


[http://www.aparat.com/v/u0MmT]

  
در این مستند مروری میشود بر ادعاهای دروغین گروهک تروریستی پژاک و مصاحبه با مردم کردستان و قسمتی از جنایات این گروهک و درگیری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نوع مطلب : نظامی، اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران، 
برچسب ها : پژاک، سپاه پاسداران، درگیری، گروهک تروریستی، دانلود،
لینک های مرتبط :
زندگینامه شهید صیاد شیرازی

سینه ستبر تاریخ مالامال از خاطرات حیات و ممات مردان مردی است كه روحشان فراتر از زمان و عرصه فراخ زمین تنگ‏تر از قلب سرشار از عشقشان بوده است. عشق به یگانه هستی‏بخش كه اشتیاق لقائش آرام از جسم و جان آن‏ها گرفته و سر سودایی‏شان را همواره بر آستان داشته‏ است.

امیر كم‏نظیر ارتش اسلام سپهبد علی صیادشیرازی یكی از این پر و بال‏سوختگان وصال نور است كه لباس زیبای شهادت زیبنده قامتش و كمترین مزد اخلاص، فداكاری و ایثار و پروانگی اوست. سردار سرافراز جبهه توحید و بسیجی آشنای جبهه‏های افتخار و شرف و نور، این سربردار هم بیدار و جهادگر عرصه‏های پیكار و شیر بیشه شجاعت و ایثار و عاشق بی‏قرار و اسوه اخلاص و استقامت با صدق و صفا، پس از عمری جهاد خالصانه و جانبازی در خطوط مقدم دفاع از اسلام و ولایت ، با پیكر خونین و چهره رنگین و مخضوب به دیار معشوق شتافت و شهید شاهد جوار قربضرت حق گردید و اجر و پاداش آن همه اخلاص و ایثار را در همین دنیای فانی نیز گرفت.

تجلیل و گرامیداشت تمام برجستگان ملت و تقدیر امت اسلام در تشییع با شكوه و كم‏نظیر این سرباز فداكار اسلام گواه این مدعا است.او عاشق دلسوخته‏ای بود كه در گستره خونین جبهه‏های نبرد از كوه‏های سر به فلك كشیده كردستان تا دشت‏های تفتیده خوزستان به جهاد و نماز و نیایش می‏پرداخت و در جهاد اكبرش اوج بندگی خویش را به نمایش می‏گذاشت. او صدف خود را شكسته بود تا دُرّ ناب وجودش با ذوبیقت اسلام و ولایت ظهور یابد. ادوار زندگی سرشار از خدمتش، به حق نمونه‏ای مجسم در خدمتگزاری بر این طریق بود و برای نیل به مقصود دمی آرام نداشت.....


ادامه مطلب


نوع مطلب : شهیدان (کجایند مردان بی ادعا)، 
برچسب ها : شهید، امیرسپهبد علی صیاد شیرازی، علی صیاد شیرازی، صیاد شیرازی، فرمانده ارتش،
لینک های مرتبط :

مصرف هم زمان بعضی از مواد غذایی با یکدیگر می تواند بسیار مضر باشد و حاصل آن تولید اخلاط زاید در بدن می باشد که گاهی تاثیرات این تداخلات در چندین سال بعد به صورت بیماری های مختلف و صعب العلاج بروز خواهد کرد.به عنوان مثال حکمای طب ایرانی معتقدند که مصرف هم زمان موارد ذیل باعث تولید اخلاط خام در بدن شده و تولید بیماری کرده، مثلاً مصرف ماست با هر نوع وهر مقدار گوشت باعث لکه های پوستی و مصرف سرکه یا انواع شور و ترشی که با سرکه ساخته می شود همراه با برنج باعث کولیت و درد شکم می شود که ممکن است این بیماری ها حاصل عدم رعایت این مطالب در طول چندین سال باشدبنابراین از خوردن هم زمان ترکیبات مواد غذایی که در هر ردیف از جدول ذیل ذکر شده است، جداً خودداری نمایید....

....ادامه مطلب


نوع مطلب : طب سنتی ایرانی و اسلامی، مهم و کمیاب، 
برچسب ها : ممنوعات، باهم نخورید، سلامتی، مواد غذایی، وعده غذایی،
لینک های مرتبط :
گویی اینكه این كاریكاتور پیامی ندارد به جز اینكه گروهی بسیجی در دوران جنگ و چشم و گوش بسته در صف انجام عملی هستند كه خود از نتیجه آن آگاه نیستند. به سخن دیگر این كاریكاتور نشان می دهد كه این هفته یادگار روزهایی است كه جوانان وطن چشم و گوش بسته به جبه های جنگ حق علیه باطل رفتند و ندانسته شهید شدند.

این ایام مبارك مصادف است با هفته ای كه از آن به نام هفته دفاع مقدس یاد می شود و یاداور هشت سال خون و حماسه و ایثار و شهادت است. سالهایی كه بسیجیان جان بركف انقلاب اسلامی به همراه سپاه و ارتش به مقابه با رژیم بعثی عراق پرداختند تا از مام میهن محافظت كنند و از كلام امام خود پاسداری. بسیجیانی كه نماد وحدت آنها عكسهایی بود از صفهایی طولانی كه  هر بسیجی سربند سرخ و آغشته به خون یازهرای بسیجی دیگر را بر پیشانی جان بركف در پیش روی خود می بست و با رمز یا حسین می رفتند به جنگ آتش و خون و چه حماسه ها كه نیافریدند. چه بسیارند سربندهای یا زهر و یا حسینی كه همینك بر دیوار خانه شهدای هنوز بوی عطر خود را در خانه محروم از پدر می پراكنند...


 

دیروز و در حركتی در راستای حرمت شكنی هایی كه در چند هفته اخیر و به صاحت مبارك پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار شكل گرفته است و در ادامه تحركات افرادی چون واحدیها و منتجب نیا ها روزنامه شرق طرحی نو زد و آتشی دیگر بر دلمان افكند. روزنامه شرق در هفته دفاع مقدس كاریكاتوری منتشر كرد كه گروهی را نشان میدهد كه در صفی طولانی به جای بستن سربندهای قرمز یازهرا بر پیشانی یكدیگر، در حال بستن سربندهای سیاه بر چشمان یكدیگر هستند.


 


گویی اینكه این كاریكاتور پیامی ندارد به جز اینكه گروهی بسیجی در دوران جنگ و چشم و گوش بسته در صف انجام عملی قرار گرفتند كه خود از نتیجه آن آگاه نیستند. به سخن دیگر این كاریكاتور نشان می دهد كه این هفته یادگار روزهایی است كه جوانان وطن چشم و گوش بسته به جبهه های جنگ حق علیه باطل رفتند و ندانسته شهید شدند.


 

ای كاش روزنامه شرق به جای اینكه در زمین دشمن بازی كند و بازی بخورد كمی هم برای داغ دیدگان جنگ تحمیلی و به خصوص در هفته دفاع مقدس حرمت قایل می شد.

بولتن نیوز

نوع مطلب : حوادث و اخبار، سیاسی، 
برچسب ها : روزنامه شرق، کاریکاتور شرق، هدف کاریکاتور، هفته دفاع مقدس،
لینک های مرتبط :
سیدمحمد حسینی گفت: از انتشار کاریکاتور توهین آمیز به رزمندگان دفاع مقدس توسط یک روزنامه داخلی بسیار متاثر شدیم و بلافاصله اخطار کتبی دادیم و دادستانی نیز بررسی‌ها و برخورد لازم را انجام خواهد داد. با تشکیل جلسه‌ی فوق‌العاده هیات نظارت نسبت به توقیف روزنامه «شرق» اقدام خواهیم کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کاریکاتور منتشر شده در روزنامه «شرق» گفت: با تشکیل جلسه‌ی فوق‌العاده هیات نظارت نسبت به توقیف روزنامه «شرق» اقدام خواهیم کرد.

به گزارش مهر، سیدمحمد حسینی در حاشیه‌ی جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شاهد بودم در هفته دفاع مقدس روزنامه شرق کاریکاتوری منتشر کرد که توهینی به رزمندگان دفاع مقدس محسوب می‌شد اظهار کرد: این کاریکاتور در رسانه‌های بیگانه و سایت‌های ضد انقلاب انتشار گسترده‌ای داشت که نشان از نوعی هماهنگی دارد.

وی افزود: از انتشار کاریکاتور توهین آمیز به رزمندگان دفاع مقدس توسط یک روزنامه داخلی بسیار متاثر شدیم و بلافاصله اخطار کتبی دادیم و دادستانی نیز بررسی‌ها و برخورد لازم را انجام خواهد داد. بنابراین از روزنامه‌ها و نشریات و به طور کلی مطبوعات انتظار داریم همواره دقت کنند تا مطلبی توهین‌آمیز نسبت به کسانی که باعث افتخار نظام و سربلندی ما هستند، منتشر نکنند.

ناصر سراج عضو هیئت نظارت بر مطبوعات هم اعلام کرد: به زودی نتیجه هیئت نظارت در خصوص روزنامه شرق اعلام می شود.

روزنامه شرق روز سه شنبه در کاریکاتور خود، کارتونی را نقاشی شده که افراد به جای بستن سربند به روی پیشانی، سربندها را به روی چشمان خود می بندند.

خبرگزاری عصر ایران
نوع مطلب : حوادث و اخبار، 
برچسب ها : سیدمحمد حسینی، وزیر ارشاد، روزنامه شرق، کاریکاتور شرق،
لینک های مرتبط :

شركت داروسازی آلمانی زبان گشود
عذرخواهی پس از نیم قرن؛ اعتراف به پیامدهای تلخ یک دارو

شرکت آلمانی سازنده داروی بدنام تالیدامید که باعث شد هزاران نوزاد با دست و پاهای ناقص، یا بدون دست و پا به دنیا بیایند، برای اولین بار، 50 سال پس از خارج شدن این دارو از بازار عذرخواهی کرد.
به گزارش خبرگزاری‌‌ها مدیر عامل گروه گروئننتال روز جمعه 31 سپتامبر گفت این شرکت از مادرانی که در دهه 1950 و 1960 این دارو را مصرف کردند و در نتیجه اثرات آن کودکان‌شان دچار نقائص هنگام تولد شدند، عذرخواهی می‌کند....

....ادامه مطلب


نوع مطلب : پزشكی، 
برچسب ها : عذر خواهی، پیامد یک دارو، تالیدامید، نوزادان، بسیار مضر،
لینک های مرتبط :
واکنش رئیس بسیج مستضعفین به کاریکاتور روزنامه شرق

رئیس سازمان بسیج مستضعفین نسبت به انتشار کاریکاتور بحث انگیز در روزنامه شرق واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به انتشار کاریکاتور اهانت آمیز یکی از روزنامه ها به بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس گفت: از روزنامه های وابسته به باند های قدرت و ثروت و سلفان سران غارتگر بیت المال چه انتظاری دارید. کسانی که از روز اول سرسپرده سفارت روباه پیر انگلیس بوده اند طبیعی است که از تعطیلی سفارت ارباب، عصبانی و خشمگین باشند. کاملا طبیعی است وقتی دیگر صدام مرده و نیست تا با بسیجی ها بجنگد و خطر بسیج را نسبت به امریکا و انگلیس مهار کند باید کسی جای صدام را پر کند و چه کسی بهتر از جیره بگیران سنتی و نسل اندر نسل انگلیس؟!
 
وی افزود: ما از چنین روزنامه هایی گله نداریم اینها اقتضای نوکریشان همین است و خیلی طبیعی است روزنامه هایی که از جاسوس های برگشت خورده MI6 حمایت می کنند به بسیج بتازند؛ از دستگاه فرهنگی کشور گله مندیم که چرا باید مجوز انتشار چنین روزنامه هایی را با یارانه گرفتن از بیت المال بدهد؟
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه گله ما این است که افراد عقب مانده ای که بعد از سی سال هنوز نفهمیده اند در ایران، انقلاب شده است و استکبار غرب رو به زوال است، اظهار داشت: افراد متحجری که هنوز هم به اطاعت کورکورانه از سفارتخانه های غربی پایبند هستند؛ کسانی که هیچ هنر و خلاقیت فکری ندارند جز این که آنچه را شب ها، رادیوها و شبکه های استعماری می گویند روزها در روزنامه شان بنویسند؛ در کشور پیشرفته و رو به رشدی مانند جمهوری اسلامی ایران با این مردم با فرهنگ و فهیم، چرا باید چنین افرادی مجوز نشریه داشته باشند؟
 
نقدی تصریح کرد: آیا چنین روزنامه هایی که جز برای پاک کردن شیشه به هیچ دردی نمی خورند برازنده ی نام ایران و ایرانی هستند؟
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت وظیفه ی خودش در قبال چنین رنگین نامه های سخیف انجام دهد.

پشت پرده کاریکاتور "شرق"/ دادستان تهران وارد پرونده شد ...

ادامه مطلب


نوع مطلب : حوادث و اخبار، 
برچسب ها : کاریکاتور، روزنامه شرق، پشت پرده، در هفته دفاع مقدس،
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :